top of page

KOVA YENİ AYI - 2024

"Ne dilediğine dikkat et, gerçek olabilir!"

10 Şubat 2024 tarihinde 01:58 'de 20° Kova burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni Ay etkisini özellikle 8-15 Şubat tarihleri arasında daha yoğun hissedeceğiz. Yeni Ay Perşembe gecesinden Cuma’ya geçiş ile Jüpiter ve Venüs enerjisinde olacak. Bireysel anlamda Yeni Ay etki döneminde özellikle Taç Çakra ve Sakral Çakra çalışmak önemli olacak.

  • Sandalağacı ve Palo Santo tütsüleyebilir.

  • Pembe kuvars ve ametist kullanabilirsiniz.


Bu Yeni Ay, Kova burcunda gerçekleşeceği için; gökyüzünde Ocak ayından kalan sıkışan enerjiyi rahatlatacak. Ve bizlere harekete geçmek için olanak sağlayacak. Yeni Ay, boğa burcundaki Uranüs’te zorlayıcı bir etki almakta; bu da istediğimiz aksiyonları almak için direnç oluşturabileceğimizi, konfor alanında sıkıştığımızı ifade eder. Yeni Ay ile birlikte Şubat ayının bizden istediği tek bir şey var arkadaşlar; o da harekete geçmek, adım atmak, aksiyon almak!


Yükselen & Güneş Koç


Bu Yeni Ay, sizleri özellikle sosyal çevrenizden destek alarak başlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaştırabilir. Para akışıyla ilgili kaygılarınızın, fırsatları değerlendirme noktasında size direnç oluşturmasına müsade etmeyin. Bu ay özellikle 10-11 Şubat tarihlerinde yaratma ve oldurma potansiyelinize inanın ve özen gösterin.

Ne dilediğinize özen gösterin, gerçek olabilir.


Yükselen & Güneş Boğa


Yılın en şanslı burçların biri olarak sizler, Ocak ayında kendinizi hiçte öyle hissetmemiş olabilirsiniz. Fakat bu Yeni Ay, sizleri özellikle kariyerinizle ilgili yeni fırsatlarla karşılaştırabilir. Konfor alanınızı ile ilgili kendi kendinizi aşağı çekmemeye ve zihninizin, potansiyelinize direnç oluşturmasına müsade etmeyin. Ruhunuzu besleyecek, size iyi gelecek alanlara yönelmek, “çok yoğunum başka şeye vakit ayıramam” diye düşünmekten uzaklaşmak; yaratım gücünüzü daha da yükseltecek. 15-16 Şubat tarihlerini değerlendirin.


Yükselen & Güneş İkizler


Sene içerisinde Mayıs itibariyle olayların lehinize akmaya başladığını görüyor olacaksınız ama önce Bu Yeni Ay’da uzun dönemli planlarınızı yapmak için oldukça destekleyici etkiler alacaksınız. Mevcut düzeninizi değiştirebilecek konularla ilgili olarak biraz daha sakin olmak önemli, değişime direnç göstermeyelim derken çok keskin ve aniler kararlarda da temkinli olmayı ihmal etmeyin Yurtdışı bağlantılı işlerde şansınız oldukça yüksek. 17-18 Şubat tarihlerini değerlendirin.


Yükselen & Güneş Yengeç


Bu Yeni Ay’da özellikle uzun dönemli yatırım planları yapmak adına yapmak için oldukça destekleyici etkiler alacaksınız. Büyük organizasyonlarla ilgili kaygılara takılmamaya çalışın. Sosyal çevrenizden destek isteyebilirsiniz. Kendi kabuğunuza çekilmeyin. 19-20 Şubat tarihlerini değerlendirin.


Yükselen & Güneş Aslan


Özel hayatınızda ilgili 2022’den beri netleştiremediğiniz gündemleriniz olabilir. Bu Yeni Ay’da varolan ilişkinizle ilgili ihtiyaç ve taleplerinizi ifade etmelisiniz. Yalnız kalpler için yeni bir ilişki adımı söz konusu olabilir. Uzun vadeli iş ortaklığı planlamaları için kariyerinizi doğru analiz etmek ve temkinli olmak önemli. 22-23 Şubat tarihlerini değerlendirin.


Yükselen & Güneş Başak


Bu Yeni Ay’da çalışma hayatınızla ilgili 2023 Ağustos ayından beri beklediğiniz adımları atmak için hazırsınız. Çalışma hayatınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın kontrolünü yaptırabilir, patili dost sahiplenebilirsiniz. Uzun vadeli planlar yaparak mevcut rutininizi sıkıştırmak yerine kendinize alan yaratın, bugünü ve anı yaşamayı deneyin. 24-25 Şubat tarihlerini değerlendirin.


Yükselen & Güneş Terazi


Aşk hayatınız ile ilgili yeni bir karar almanız için Yeni Ay enerjileri sizi destekliyor olacak. Evliliğe gidecek ilişkilerin başlangıcı olabilir. Devam etmekte olan ilişkilerinizde sorunları çözümlemek için doğru zamanlar, yalnız kalma korkusuyla hareket etmeyin, ne istediğinizi kendinize sorun ve ona göre adım atmaktan çekinmeyin. 27-28 Şubat tarihlerini değerlendirin.


Yükselen & Güneş Akrep


Bu Yeni Ay, özellik ev ve aile gündemlerini ortaya çıkarabilir. Kendini evinizle ilgili, eşinizin işi veya ailesiyle ilgili konular önceliklerinizi değiştirebilir. Kendinizi güvende hissetmek için önceliklerinizden vazgeçmeyin. Öz değer olumlamaları için doğru bir dönem olacak. Mayıs öncesinde harekete geçebileceğiniz yatırım planları hazırlığına başlayın. 15 Şubat ve 29 Şubat tarihlerini değerlendirin.


Yükselen & Güneş Yay


Çalışma hayatınızla ilgili kararlarınızı almak için bakış açınıza ve hayal gücünüze güvenmeniz gereken bir Yeni Ay olacak. Birçok farklı alanda işi bir arada götürebilecek enerjidesiniz. Sosyal medya ve websitesi hazırlığı yapmak, kısa seyahatlere çıkmak veya eğitimler almak için güzel zaman. Kardeş ve yakın çevre ilişkileriniz gündemi meşgul edebilir. Kendinize güvenin. 17-18 Şubat tarihlerini değerlendirin.


Yükselen & Güneş Oğlak


Para akışınızla ilgili olumlu gelişmelerin söz konusu olacağı Yeni Ay olacak. Bu süreçte özel hayatınız veya çocuklarınız ile ilgili gelişmeler kendi planlamalarınızın önüne geçebilir. Ekonomik adımda doğru adımı nasıl atacağınız ile ilgili tereddütler söz konusu olabilir. Siz para artışı kısmına odaklanın. Beklenmedik harcamalar için acele etmeyin. 19-20 Şubat tarihlerini değerlendirin.


Yükselen & Güneş Kova


Yeni Ay; doğrudan burcunuzu etkileyecek bir etkide olacak. Sıradışı düşünmekten ve hareket etmekten korkmadan adımlar atabileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yetersizlik duygusundan arınmak, ne istediğinize karar vermek için önemli zamanlar. 8-9 Şubat tarihlerini değerlendirin.

Ne dilediğinize özen gösterin, gerçek olabilir.


Yükselen & Güneş Balık


Eylül ayında hayatınızda üstüste gerçekleşen gündemler yaşanmış olabilir. Uzun zamandır durup neyi istediğinizi, ne hissettiğinizi kendinize sormamış olabilirsiniz. İşte bu Yeni Ay, tam da durup neyi istiyorum diye kendinize sorma zamanı. Bu Ay alacağınız karar 2024 yaz sonu hayatınızı değiştirecek gündemlerin ilk adımı niteliğinde olacak. Aile içindeki gündemlere odaklanıp kendinizi ihmal etmeyin. 11-12 Şubat tarihlerini değerlendirin.

bottom of page